Možnosti dopravy

Česká pošta - Doporučená obálka

Obyčejnou bublinkovou obálku lze využít pouze na objednání vykrajovátek a to maximálně 9 ks. Tuto zásilku lze sledovat přes internet. Pouze platba předem.

PPL - Balík pro tebe

Balík který doručíme na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den při podání zásilky na svozové depo PPL. Pouze platba předem.

Zásilkovna.cz | Česká republika

Nejrychlejší a nejspolehlivější dopravce který běžně doručí Váš balíček do druhého dne. Vyzvednout si ho můžete až na 1600 pobočkách. Cena příplatku za dobírku činí 39 Kč.

Zasielkovna.sk | Slovenská republika

Nejrychlejší a nejspolehlivější dopravce který běžně doručí Váš balíček do druhého dne. Vyzvednout si ho můžete až na 350 pobočkách. Cena příplatku za dobírku činí 39 Kč.

Česká pošta - Balík do ruky

Balík který doručíme na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den. Tuto zásilku lze sledovat přes internet. Pouze platba předem.

Možnosti dopravy

Bankovní převod - platba předem

Peněžní převod je způsob, jakým lze přesunout danou peněžní částku mezi osobami či institucemi a jejich bankovními účty. Peněžní převod probíhá buď bezhotovostně mezi dvěma účty, nebo složením vstupní částky v hotovosti u bankovní přepážky.

Dobírka - hotovostní platba (poplatek 39 Kč)

Klasická dobírka kdy za zboží zaplatíte v hotovosti až zaměstnanci přepravní služby při převzetí balíčku.

Online platební brána PayPal.com

Bezhotovostní platba pomocí mezinárodní platební brány PayPal. K platbě Vám postačí přihlašovací email, heslo a dostatek finančních prostředků na Vaší online peněžence.

Platební kartou přes bránu PayPal.com

Standardní platební brána akceptující karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express. Co je potřebné pro placení? Platební kartu s dostatkem finančních prostředků a e-mail. Platební bránu provozuje mezinárodní společnost PayPal.com