Iron Man - nástěnné hodiny

549 Kč
. Doba výroby : 2-4 dny

Originální tematické plastové nástěnné hodiny jsou ideální dekorací do vašeho bytu, stylové kuchyně, dětského pokoje nebo jako dárek pro Vaše přátele.

Velikost
Barva
Ciferník
Počet
Doba dodání : 5 - 7 dní

Tyto originální tematické hodiny jsou vyrobeny technologii 3D tisku s následnou povrchovou úpravou. Po vyrobení jsou hodiny přebroušeny do hladka a následně nalakovány Vámi zvolenou barvou.

Hodiny nabízíme ve dvou velikostech a to základní s průměrem 30 cm nebo velké o průměru 50 cm. Dále si můžete zvolit variantu bez podsvícení nebo s podsvícením pomocí 8 ks LED světýlek s bateriovým napájením v podobě dvou mini baterií A23 které skvěle zvýrazní hodiny v interiéru. Dvě baterie A23 jsou součástí balení. 

Aby hodiny skvěle ladili k Vašemu interiéru je na výběr z 6 typů ciferníků, které se hodí k jakémukoliv tématu. Ciferníky jsou kvalitní matné nálepky.

Hodiny pohaní strojek s plynulým chodem jenž nevydává otravné tikání a proto můžou být hodiny umístěny i v ložnici nebo dětském pokoji. Strojek napájí jedna AA baterie, která není součástí balení. Ručičky jsou dodávány ve stříbrném provedení.

Montáž hodin na stěnu je jednoduchá díky speciálnímu mechanizmu na zadní straně hodin a přiloženému připínáčku do zdi. Nástěnné hodiny jsou zabalené v bublinkové folii a kartonové krabici pro bezpečný transport k Vám.

Upozornění :

Zadní strana hodin (ta směrem ke zdi) může mít jinou barvu než Vámi zvolenou v objednávce. Napájení podsvícení je bateriové, tudíž není určeno k dlouhodobému svícení. Máte-li zájem o napájení z ele. sítě prosím kontaktujte nás.

   

HOD-01
100 ks

Parametry

Téma
Komiksové

No customer reviews for the moment.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: